Samsung Galaxy S24

4.6 (33 anmeldelser)

Oplev den kraftfulde Samsung Galaxy S24 med en 6.2" AMOLED-skærm, der leverer krystalklare billeder. Med 5G-support og 256GB lagerplads er der rum til alle dine behov. Tre bagkameraer på henholdsvis 50 MP, 12 MP og 10 MP samt et 12 MP frontkamera giver imponerende billeder.

Samsung Galaxy S24 koster lige nu 4.844 kr. En stigning på 3,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.699 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.699 kr (17. april 2026) og 4.844 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.844 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Galaxy S24 6.2" 256GB Onyx black
4.844 kr
Total: 4.844 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy S24 5G
4.999 kr
+ fri fragt
Total: 4.999 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy S24 256GB
6.799 kr
Total: 6.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy S24 256GB/8GB Onyx Black
6.799 kr
+ fri fragt
Total: 6.799 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy S24 256gb Sort
6.874 kr
Total: 6.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy S24 256gb Sort
6.874 kr
Total: 6.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Samsung Galaxy S24 6.2 256GB Black onyx
8.863 kr
Total: 8.863 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung S24 /5G/DS/256GB Black
9.769 kr
+ fri fragt
Total: 9.769 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobiltelefoner
batterikapacitet: 4.000 mAh
bredbåndsgeneration: 5G
husets materiale: Aluminium, Glas
mobilbånd: CDMA 800/1900