Samsung Galaxy S24

Samsung Galaxy S24 er en elegant smartphone, der kombinerer stil med kraftfulde funktioner. Med en 6.2" OLED-skærm og et 3x bagkamera-system kan du nyde skarpe billeder og video. Den dual-SIM funktionalitet og 8GB RAM sikrer, at du altid er forbundet og produktiv.

Samsung Galaxy S24 koster lige nu 4.252 kr. En stigning på 5,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.046 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.046 kr (20. marts 2026) og 4.398 kr (10. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.252 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Galaxy S24 6.2" 128GB Cobalt violet
4.252 kr
Total: 4.252 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy S24 5G
4.337 kr
+ fri fragt
Total: 4.337 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Samsung Galaxy S24 6.2 128GB Koboltviolet
4.530 kr
Total: 4.530 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy S24 128GB/8GB Cobalt Violet
6.299 kr
+ fri fragt
Total: 6.299 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy S24 6.2 128GB Cobalt violet
6.659 kr
+ fri fragt
Total: 6.659 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobiltelefoner