Samsung Galaxy S24

Samsung Galaxy S24 er en stilren 5G smartphone i en iøjnefaldende ravgul farve. Den har en 6.2-tommer OLED-skærm med 120 Hz opdateringshastighed, der sikrer en levende og flydende visning. Udstyret med et kraftfuldt triple-kamera system, kan du tage fantastiske fotos og videoer med op til 50 MP opløsning. Med 128GB intern hukommelse og 8GB RAM håndterer den nemt multitasking og krævende apps.

Samsung Galaxy S24 koster lige nu 4.430 kr. En stigning på 10,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.999 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.999 kr (14. juli 2026) og 4.430 kr (13. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.430 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Galaxy S24 6.2" 128GB Amber yellow
4.430 kr
Total: 4.430 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy S24 5G
4.760 kr
+ fri fragt
Total: 4.760 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy S24 128GB S921 Yellow
5.459 kr
+ fri fragt
Total: 5.459 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy S24 128GB/8GB Amber Yellow
6.299 kr
+ fri fragt
Total: 6.299 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy S24 128gb Gul, Ravfarvet
6.579 kr
Total: 6.579 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Samsung Galaxy S24 6.2 128GB Amber yellow
8.330 kr
Total: 8.330 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 10.8%

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobiltelefoner