Samsung Galaxy Buds3 Pro

4.4 (25 anmeldelser)

Samsung Galaxy Buds3 Pro i sølv leverer en førsteklasses lydoplevelse med ægte trådløs frihed. Nyd krystalklar lyd takket være aktiv støjdæmpning og komfortabel pasform for længere lytteoplevelser. Optimeret til både musik og samtaler, så du altid har den perfekte lydoplevelse.

Samsung Galaxy Buds3 Pro koster lige nu 999 kr. En stigning på 25,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 799 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 799 kr (28. maj 2026) og 1.109 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 999 kr hos Av-Cables DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Samsung Galaxy Buds3 trådløse høretelefoner Sølv
999 kr
Total: 999 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy Buds3 Pro R630 Silver
1.130 kr
+ fri fragt
Total: 1.130 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Galaxy Buds3 Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sølv
1.141 kr
Total: 1.141 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy Buds3 Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sølv
1.359 kr
+ fri fragt
Total: 1.359 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Buds3 Pro Sølv
1.549 kr
Total: 1.549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Buds3 Pro Stereo Sølv
1.611 kr
Total: 1.611 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Galaxy Buds3 Pro Trådløse høretelefoner, Earbuds
1.899 kr
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Buds3 Pro Silver
1.899 kr
+ fri fragt
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Hovedtelefoner og headset
forbindelse: Trådløse
kabellængde: 0,9 m
overholdelse af standarder: IPX4
ørepudemateriale: Silikone