Samsung Galaxy Buds3 Pro

4.4 (27 anmeldelser)
Samsung Galaxy Buds3 Pro
Bedste pris
Faldet 15.3%
1.105kr
2.829 krSPAR 61%
hos Salgsbutikken.dk
På lagerFri fragtLaveste

Oplev fantastisk lyd med Samsung Galaxy Buds3 Pro. De trådløse øretelefoner tilbyder automatisk støjjustering, Live Translate for nem kommunikation og op til 6,7 timers spilletid. Designet er vand- og støvafvisende, hvilket gør dem ideelle til både træning og hverdagsbrug.

Samsung Galaxy Buds3 Pro koster lige nu 1.105 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 17,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.337 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.105 kr (19. juli 2026) og 1.337 kr (14. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.105 kr hos Salgsbutikken.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy Buds3 Pro R630 White
1.105 kr
+ fri fragt
Total: 1.105 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Buds3 Pro Hvid
1.899 kr
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Buds3 Pro Hvid
1.899 kr
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Galaxy Buds3 Pro Trådløse høretelefoner, Earbuds
1.899 kr
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Buds3 Pro White
1.899 kr
+ fri fragt
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy Buds3 Pro Headset True
2.829 kr
+ fri fragt
Total: 2.829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 15.3%

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Hovedtelefoner og headset
forbindelse: Trådløse
funktioner: Med adaptiv equalizer, Med baseffekt, Med genopladeligt batteri, Med mikrofon, Med opladeretui, Støjeliminerende
kabellængde: 0,8 m
ørepudemateriale: Silikone