Samsung Galaxy Buds3

4.1 (8 anmeldelser)
Samsung Galaxy Buds3
Bedste pris
Stabil pris
688kr
2.249 krSPAR 69%
hos Salgsbutikken.dk
På lagerLaveste

Samsung Galaxy Buds3 tilbyder en personlig lydoplevelse med deres avancerede Galaxy AI-teknologi. Med trådløs frihed og op til 6 timers batteritid kan du nyde din musik uden bekymringer. De er IP57-certificerede og modstår både vand og sved, hvilket gør dem ideelle til både hverdag og træning. Deres behagelige pasform sikrer komfort hele dagen.

Samsung Galaxy Buds3 koster lige nu 688 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 697 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 688 kr (03. juli 2026) og 697 kr (16. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 688 kr hos Salgsbutikken.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy Buds3 R530
688 kr
+ 60 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Buds3 Stereo Sølv
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Buds3 Sølv
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Samsung Galaxy Buds3 trådløse Bluetooth høretelefoner, sølvfarvet
779 kr
+ 89 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Samsung Galaxy Buds3 trådløse høretelefoner Sølv
999 kr
Total: 999 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Galaxy Buds3 Trådløse høretelefoner, Earbuds
1.299 kr
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Buds3 Silver
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy Buds3 Headset True
2.249 kr
+ fri fragt
Total: 2.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Hovedtelefoner og headset
forbindelse: Trådløse
funktioner: Med baseffekt, Med fjernbetjening, Med genopladeligt batteri, Med integreret mikrofon, Med lydstyrkeregulering på kablet, Med mikrofon, Støjeliminerende
hovedtelefonkoptype: Åben
kabellængde: 0,9 m