Samsung Galaxy Buds3

Samsung Galaxy Buds3 tilbyder en skræddersyet lydoplevelse med Galaxy AI, der kalibrerer lyden for optimal komfort. Med op til 6 timers batteritid og IP57 beskyttelse mod vand og sved er de perfekte til aktiv livsstil og på farten. Den intuitive kontrol og App-specifik lydindstilling gør det nemt at tilpasse din lyd.

Samsung Galaxy Buds3 koster lige nu 749 kr. En stigning på 7,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 699 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 699 kr (16. april 2026) og 749 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 749 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy Buds3 Hvid
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Samsung Galaxy Buds3 R530
754 kr
+ 60 kr fragt
Total: 814 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy Buds3 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid
929 kr
+ fri fragt
Total: 929 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy Buds3 White
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Samsung Galaxy Buds3 True Wireless-hovedtelefoner Hvid
1.389 kr
Total: 1.389 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Hovedtelefoner og headset