Samsung Galaxy A56

4.8 (40 anmeldelser)

Samsung Galaxy A56 tilbyder en fantastisk mobiloplevelse med en 6,7" Super AMOLED-skærm. Udstyret med 5G, 8 GB RAM og 128 GB intern hukommelse er denne smartphone designet til hurtig ydeevne og skarpe billeder. Nyd et avanceret tredobbelt kamera og en frontkamera til alsidig fotografering.

Samsung Galaxy A56 koster lige nu 2.882 kr. En stigning på 10,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.600 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.600 kr (02. maj 2026) og 2.882 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.882 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Galaxy A56 Enterprise edition 6.7" 128GB Awesome Graphite
2.882 kr
Total: 2.882 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Samsung Galaxy A56 5G Enterprise Edition-telefon, 128/8 GB, sort
3.149 kr
Total: 3.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung A56 17 cm Dual SIM 5G
3.749 kr
+ fri fragt
Total: 3.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy A56 5G 128GB/8GB Enterprise Edition Awesome Graphite
3.899 kr
+ fri fragt
Total: 3.899 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy A56 5g Enterprise Edition 128gb Grafit
3.999 kr
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy A56 5g Enterprise Edition 128gb Grafit
3.999 kr
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.4%

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobiltelefoner