Samsung Galaxy A56

4.8 (40 anmeldelser)

Samsung Galaxy A56 kombinerer stil og ydeevne med sin 6,7" FHD+ Super AMOLED-skærm og 5G teknologi. Udstyret med 8GB RAM og 256GB lagerplads, er den perfekt til både underholdning og produktivitet. Det avancerede triple-kamerasystem sikrer skarpe billeder, mens det kraftfulde batteri holder trit med dine daglige behov.

Samsung Galaxy A56 koster lige nu 2.855 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.799 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.799 kr (16. april 2026) og 2.855 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.855 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Galaxy A56 6.7" 256GB Awesome Graphite
2.855 kr
Total: 2.855 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy A56 5g 256gb Grafit
3.124 kr
Total: 3.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy A56 5G 256GB/8GB Awesome Graphite
3.199 kr
+ fri fragt
Total: 3.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Samsung Galaxy A56 5G-telefon, 256/8 GB, sort
3.457 kr
Total: 3.457 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy A56 5g 256gb Grafit
3.836 kr
Total: 3.836 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy A56 5G 256GB
3.999 kr
Total: 3.999 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung A56 17 cm Dual SIM
4.389 kr
+ fri fragt
Total: 4.389 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobiltelefoner