Samsung Galaxy A36

4.7 (16 anmeldelser)

Samsung Galaxy A36 kombinerer stil og avanceret teknologi i én smartphone. Med en 6.7" OLED-skærm og kraftfuld 5G-forbindelse får du en fantastisk brugeroplevelse. Nyd 50 MP triple kamera og 128GB lagerplads til alle dine behov.

Samsung Galaxy A36 koster lige nu 2.468 kr. En stigning på 16,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.123 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.123 kr (16. april 2026) og 2.468 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.468 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Galaxy A36 6.7" 128GB Awesome Black
2.468 kr
Total: 2.468 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Samsung Galaxy A36 5G Enterprise Edition-telefon, 128/6 GB, sort
2.540 kr
Total: 2.540 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy A36 17 cm Dual
3.059 kr
+ fri fragt
Total: 3.059 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy A36 5G 128GB/6GB Enterprise Edition Awesome Black
3.199 kr
+ fri fragt
Total: 3.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy A36 5g Enterprise Edition 128gb Sort
3.249 kr
Total: 3.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy A36 5g Enterprise Edition 128gb Sort
3.249 kr
Total: 3.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 16.3%

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobiltelefoner