Samsung Galaxy A36

4.7 (16 anmeldelser)

Samsung Galaxy A36 forener avanceret teknologi med stilrent design i en elegant hvid farve. Udstyret med en 6.7" Super AMOLED-skærm, 5G-forbindelse, og et kraftfuldt kamera på 50+8+5 MP, sikrer den både hastighed og billedkvalitet. Med 128GB intern hukommelse og 6GB RAM får du rigelig plads og ydeevne til daglig brug.

Samsung Galaxy A36 koster lige nu 1.975 kr. En stigning på 4,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.888 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.888 kr (24. marts 2026) og 1.989 kr (02. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.975 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Galaxy A36 6.7" 128GB Awesome White
1.975 kr
Total: 1.975 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy A36 5G 128GB/6GB Awesome White
2.199 kr
+ fri fragt
Total: 2.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Samsung Galaxy A36 5G-telefon, 128/6 GB, hvid
2.268 kr
Total: 2.268 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy A36 6.7 128GB Awesome White
2.329 kr
+ fri fragt
Total: 2.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy A36 5g 128gb Hvid
2.624 kr
Total: 2.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy A36 5g 128gb Hvid
2.999 kr
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy A36 5G 128GB
2.999 kr
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobiltelefoner