Samsung Galaxy A17 4g 128gb Noir, Sort

Samsung Galaxy A17 4G 128GB har en 6,7-tommers FHD+ Super AMOLED-skærm med 90 Hz opdateringshastighed for jævn visning. Den er udstyret med et trippelkamera bagpå (50 MP hovedkamera, 5 MP ultravidvinkel og 2 MP makro) samt et 13 MP frontkamera. Telefonen drives af MediaTek Helio G99 og har et batteri på 5.000 mAh med 25 W hurtigopladning. IP54-klassificeringen beskytter mod støv og stænk.

Samsung Galaxy A17 4g 128gb Noir, Sort koster lige nu 1.599 kr. En stigning på 60,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 999 kr. Vores prishistorik bygger på 73 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 999 kr (27. maj 2026) og 1.599 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.599 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung Galaxy A17 4G 128GB/4GB Black
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy A17 4g 128gb Noir, Sort
1.619 kr
Total: 1.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy A17 LTE 128GB
1.690 kr
Total: 1.690 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy A17 17 Cm
1.749 kr
+ fri fragt
Total: 1.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung