Samsung Galaxy A16 4g 128gb Sort

Samsung Galaxy A16 4G er en smartphone med 6,7" FHD+ Super AMOLED-skærm, der giver en livlig visuel oplevelse. Den har et slankt design og er udstyret med et tredobbelt bagkamera på 50 MP, 5 MP og 2 MP samt et 13 MP frontkamera. Med 128 GB intern hukommelse og 4 GB RAM får du god plads og ydeevne. Telefonen har desuden IP54-beskyttelse og understøtter dual-SIM og microSD.

Samsung Galaxy A16 4g 128gb Sort koster lige nu 994 kr. En stigning på 8,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 918 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 918 kr (10. maj 2026) og 1.186 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 994 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung Galaxy A16 6.7" 128GB Sort
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Samsung Galaxy A16 LTE-telefon, 128/4 GB, sort
1.185 kr
Total: 1.185 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Galaxy A16 4g 128gb Sort
1.299 kr
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Galaxy A16 17 cm
1.539 kr
+ fri fragt
Total: 1.539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung Galaxy A16 LTE 128GB
1.890 kr
Total: 1.890 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung