Samsung BE55FX-H BEFX-H Series 55" Class LED-backlit LCD TV 4K

Samsung BE55FX-H BEFX-H Series er et 55" 4K UHD LED TV designet til digital skiltning, videovisning og liveudsendelser. Skærmen har HDR10+ og Motion Xcelerator for skarpere detaljer og forbedret kontrast. Med Tizen OS, Media Home, Business TV app og Samsung VXT kan du nemt oprette, planlægge og fjernstyre indhold. Wi-Fi 5, Ethernet og tre HDMI-porte giver fleksibel integration. Det slanke rammedesign og 16/7-klassificering gør den velegnet til butikker, hoteller og mødelokaler.

Samsung BE55FX-H BEFX-H Series 55" Class LED-backlit LCD TV 4K koster lige nu 4.499 kr. En stigning på 11,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.048 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.048 kr (25. maj 2026) og 4.499 kr (30. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.499 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung Business Tv Be55f-h 16/7 55 tommer 3840 × 2160pixels
4.499 kr
Total: 4.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung BE55FX-H BEFX-H Series 55" Class LED-backlit LCD TV 4K
4.580 kr
+ fri fragt
Total: 4.580 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Samsung 55" 4K BE55F-H Business TV
4.990 kr
Total: 4.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung BEFX-H Series BE55FX-H 55 4K UHD Smart TV
5.299 kr
+ fri fragt
Total: 5.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung