Samsung 990 PRO SSD MZ-V9P2T0BW 2TB M.2 PCI Express 4.0 x4

Bedste pris
Stabil pris
1.619kr
3.490 krSPAR 54%
hos Ultrashop
På lagerFri fragtLaveste

Samsung 990 PRO SSD MZ-V9P2T0BW 2TB er en intern M.2 2280 SSD med PCIe 4.0 x4 NVMe-grænseflade. Den tilbyder op til 7450 MB/s læsehastighed og 6900 MB/s skrivehastighed, hvilket gør den velegnet til krævende opgaver som gaming og store filoverførsler. SSD'en understøtter 256-bit AES og TCG Opal Encryption 2.0 for sikker datalagring og har avanceret termisk kontrol for stabil ydeevne.

Samsung 990 PRO SSD MZ-V9P2T0BW 2TB M.2 PCI Express 4.0 x4 koster lige nu 1.619 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.619 kr (09. maj 2026) og 1.619 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.619 kr hos Ultrashop.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung 990 PRO NVMe SSD 2 TB M.2 PCIe 4.0 3D-NAND TLC + be quiet! M.2 SSD-Kühler MC1
1.619 kr
+ fri fragt
Total: 1.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Samsung 990 PRO PCle 4.0 NVMe M.2 SSD 2 TB
1.999 kr
Total: 1.999 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung 990 PRO SSD MZ-V9P2T0BW 2TB M.2 PCI Express 4.0 x4
2.627 kr
Total: 2.627 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung 990 Pro 2tb Ssd M.2 Pcie 4.0
2.999 kr
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung 990 Pro SSD 2TB Uden køleprofil
3.490 kr
+ fri fragt
Total: 3.490 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung