Samsung 990 PRO

4.9 (9 anmeldelser)
Samsung 990 PRO
Bedste pris
Stabil pris
1.374kr
2.874 krSPAR 52%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Samsung 990 PRO SSD leverer enestående ydeevne med op til 7450 MB/s læsehastigheder og 6900 MB/s skrivehastigheder. Med sin M.2 NVMe grænseflade og 1TB lagerplads er den ideel til gaming og intensive arbejdsopgaver. Kryptering med 256-bit AES sikrer dine data.

Samsung 990 PRO koster lige nu 1.374 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.374 kr (16. april 2026) og 1.374 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.374 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung 990 Pro 1tb Ssd M.2 Pcie 4.0
1.374 kr
Total: 1.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung 990 Pro SSD 1TB Uden køleprofil
1.899 kr
+ fri fragt
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung 990 PRO SSD MZ-V9P1T0BW 1TB M.2 PCI Express 4.0 x4
2.189 kr
+ fri fragt
Total: 2.189 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Samsung 990 PRO 1TB SSD PCIe 4.0 NVMe med 7450 MBps
2.275 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.324 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Samsung 990 PRO Solid state-drev MZ-V9P1T0BW 1TB M.2 PCI Express 4.0 x4
2.300 kr
Total: 2.300 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung 990 Pro 1tb Ssd M.2 Pcie 4.0
2.436 kr
Total: 2.436 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung 990 PRO SSD MZ-V9P1T0BW 1TB M.2 PCI Express 4.0 x4
2.874 kr
Total: 2.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Harddiske
farve: Black, Green, Silver
forbindelse: M.2
form: M.2 2280
funktioner: NVMe