Samsung 990 EVO Plus SSD MZ-V9S1T0BW 1TB M.2 PCIe 5.0 x2

Bedste pris
Stabil pris
849kr
2.749 krSPAR 69%
hos Ultrashop
På lagerFri fragtLaveste

Samsung 990 EVO Plus SSD MZ-V9S1T0BW 1TB er en intern M.2 2280 SSD med PCIe 5.0 x2 NVMe-interface. Den understøtter 256-bit AES hardwarekryptering og TCG Opal Encryption 2.0, hvilket beskytter dine følsomme data. SSD'en leverer høje læse- og skrivehastigheder, hvilket gør den velegnet til krævende arbejdsopgaver og hurtig filoverførsel.

Samsung 990 EVO Plus SSD MZ-V9S1T0BW 1TB M.2 PCIe 5.0 x2 koster lige nu 849 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 849 kr (09. maj 2026) og 849 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 849 kr hos Ultrashop.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
2er Pack Samsung 990 EVO Plus SSD 1TB M.2 PCIe Gen4/Gen5 NVMe Internes Solid-State-Module
849 kr
+ fri fragt
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung 990 EVO Plus SSD MZ-V9S1T0BW 1TB M.2 PCIe 5.0 x2
1.657 kr
Total: 1.657 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung 990 EVO Plus SSD 1TB M.2 2280
1.732 kr
+ fri fragt
Total: 1.732 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung 990 Evo Plus 1tb M.2 Pcie 4.0
2.749 kr
Total: 2.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung