Samsung 990 EVO Plus 4TB

4.8 (3 anmeldelser)
Samsung 990 EVO Plus 4TB
Bedste pris
Stabil pris
3.374kr
8.124 krSPAR 58%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Samsung 990 EVO Plus SSD tilbyder hurtig og pålidelig lagring med 4TB kapacitet. Med en læsehastighed på 7250 MB/s og skriv på 6300 MB/s er den perfekt til krævende opgaver. Den kompakte M.2 2280 formfaktor gør installation nem i både stationære og bærbare computere.

Samsung 990 EVO Plus 4TB koster lige nu 3.374 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.374 kr (17. april 2026) og 3.374 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.374 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung 990 Evo Plus 4tb M.2 Pcie 4.0
3.374 kr
Total: 3.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung 990 EVO Plus SSD MZ-V9S2T0 4TB M.2 PCI Express 4.0 x4 PCI Express 5.0 x2
4.419 kr
Total: 4.419 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung 990 EVO Plus SSD 4TB M.2 2280
4.490 kr
+ fri fragt
Total: 4.490 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung Mz-V9S4T0 4 Tb M.2 Pci
6.599 kr
+ fri fragt
Total: 6.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung 990 Evo Plus 4tb M.2 Pcie 4.0
8.124 kr
Total: 8.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Harddiske