Samsung 9100 PRO SSD MZ-VAP4T0 4TB

4.7 (1 anmeldelse)
Samsung 9100 PRO SSD MZ-VAP4T0 4TB
Bedste pris
Stabil pris
3.999kr
7.249 krSPAR 45%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Samsung 9100 PRO MZ-VAP4T0 SSD leverer imponerende 4TB højhastighedslager i en kompakt M.2 2280 formfaktor. Med PCIe 5.0 x4 teknologi opnår du lynhurtige dataoverførsler med læsehastigheder op til 14.800 MB/s og skrivehastigheder på op til 13.400 MB/s. Den avancerede TCG Opal Encryption 2.0 sikrer dine data effektivt.

Samsung 9100 PRO SSD MZ-VAP4T0 4TB koster lige nu 3.999 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.999 kr (16. april 2026) og 3.999 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.999 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung 9100 Pro 4tb Ssd M.2 Pcie 5.0
3.999 kr
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung 9100 Pro 4tb Ssd M.2 Pcie 5.0
5.499 kr
Total: 5.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung 9100 PRO SSD MZ-VAP4T0 4TB M.2 PCI Express 5.0 x4
5.548 kr
Total: 5.548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung 9100 PRO SSD 4TB Uden køleprofil
5.990 kr
+ fri fragt
Total: 5.990 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung 9100 Pro Pcie 5.0 Nvme M.2
7.249 kr
+ fri fragt
Total: 7.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Harddiske