Samsung 9100 PRO SSD MZ-VAP2T0

4.7 (1 anmeldelse)
Samsung 9100 PRO SSD MZ-VAP2T0
Bedste pris
Stabil pris
2.124kr
4.999 krSPAR 58%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Samsung 9100 PRO SSD MZ-VAP2T0 leverer enestående ydeevne med hastigheder op til 14.700 MB/s læsning og 13.400 MB/s skrivning. Denne 2TB M.2 PCIe 5.0 x4 NVMe SSD, der understøtter 256-bit AES kryptering, er ideel til gaming, kreativt arbejde og datahåndtering.

Samsung 9100 PRO SSD MZ-VAP2T0 koster lige nu 2.124 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.124 kr (16. april 2026) og 2.124 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.124 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung 9100 Pro 2tb Ssd M.2 Pcie 5.0
2.124 kr
Total: 2.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Samsung 9100 PRO SSD MZ-VAP2T0 2TB M.2 PCI Express 5.0 x4
3.002 kr
Total: 3.002 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsung 9100 PRO SSD 2TB Uden køleprofil
3.590 kr
+ fri fragt
Total: 3.590 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsung 9100 Pro Pcie 5.0 Nvme M.2
4.499 kr
+ fri fragt
Total: 4.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Samsung 9100 Pro 2tb Ssd M.2 Pcie 5.0
4.999 kr
Total: 4.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Harddiske