Samsonite Spectrolite 4.0 Slim 15.6"

Bedste pris
Stabil pris
949kr
1.549 krSPAR 39%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Samsonite Spectrolite 4.0 Slim 15.6" er en laptoptaske fremstillet af genbrugsmateriale fra Strentex™. Tasken er designet til bærbare computere op til 15,6" og har vandafvisende egenskaber samt RFID-beskyttelse. Den har aftagelig skulderrem, Smart Sleeve til fastgørelse på bagage og plads til både laptop og tablet. Perfekt til arbejde og rejser, hvor organisering og bæredygtighed er i fokus.

Samsonite Spectrolite 4.0 Slim 15.6" koster lige nu 949 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 39 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 949 kr (09. maj 2026) og 949 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 949 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsonite Spectrolite 4.0 Slim Laptoptaske til Laptop 15.6" | Sort
949 kr
+ 39 kr fragt
Total: 988 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Samsonite Computertaske Spectrolite 4.0 15.6" Slim Sort
1.204 kr
Total: 1.204 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsonite Spectrolite 4.0 Briefcase
1.439 kr
+ fri fragt
Total: 1.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Laptoptaske 15,6" – Genbrugsmateriale, Vandafvisende, RFID
1.549 kr
Total: 1.549 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsonite
Kategori: Elektronik