Samsonite Pro-DLX 6 Rygsæk

Bedste pris
Stabil pris
1.508kr
2.439 krSPAR 38%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Samsonite Pro-DLX 6 er en stilfuld rygsæk designet til den moderne forretningsrejsende. Med plads til en 17,3" laptop, RFID-lomme og USB-porte, er den både praktisk og sikker. Læderdetaljer og førsteklasses organiseringsmuligheder fuldender denne højkvalitetsrygsæk.

Samsonite Pro-DLX 6 Rygsæk koster lige nu 1.508 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.509 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.508 kr (05. juni 2026) og 1.509 kr (26. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.508 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsonite Pro-DLX 6 Rygsæk til Laptop 17.3" | Sort
1.508 kr
+ fri fragt
Total: 1.508 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Samsonite Rygsæk PRO DLX6 17.3" 3VOL Udvidbar Sort
1.719 kr
Total: 1.719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Samsonite Pro Computerrygsæk DLX6
2.209 kr
+ fri fragt
Total: 2.209 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsonite PRO-DLX 6 Backpack 17.3" 3Vol
2.439 kr
+ fri fragt
Total: 2.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Samsonite
Kategori: Rygsække