Samsonite Pro-DLX 6 Rolling Rygsæk

Samsonite Pro-DLX 6 Rolling Rygsæk er designet til den moderne professionel. Med plads til en 17,3" laptop og udtrækkeligt håndtag, er den ideel til dem, der rejser ofte. Det vandafvisende materiale og rummelige rum gør det let at organisere både elektronik og tøj.

Samsonite Pro-DLX 6 Rolling Rygsæk koster lige nu 2.185 kr. En stigning på 21,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.806 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.806 kr (02. marts 2026) og 2.185 kr (10. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.185 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsonite Pro-DLX 6 Rolling Rygsæk til Laptop 17.3" | Sort
2.185 kr
+ fri fragt
Total: 2.185 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Samsonite Rygsæk PRO DLX6 17.3" med Hjul Sort
2.739 kr
Total: 2.739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsonite PRO-DLX6 Laptop Backpack 17.3
2.759 kr
+ fri fragt
Total: 2.759 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Laptoprygsæk med hjul – 17,3" vandafvisende, USB-porte
4.009 kr
Total: 4.009 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 20.9%

Specifikationer

Mærke: Samsonite
Kategori: Rygsække