Samsonite Coatify Biz 15.6"

Samsonite Coatify Biz rygsæk kombinerer stil og funktionalitet. Designet med et dedikeret laptoprum og termosvejsede lommer for ekstra sikkerhed. Det coatede materiale sikrer vandafvisning, ideel til professionelle på farten.

Samsonite Coatify Biz 15.6" koster lige nu 669 kr. En stigning på 7,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 622 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 622 kr (09. maj 2026) og 719 kr (02. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 669 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Samsonite Coatify Biz Rygsæk til Laptop 15.6" | Lyserød
669 kr
+ 39 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Samsonite Rygsæk Coatify Biz 15.6" Rosa
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Samsonite Samsonite Rygsæk Coatify Biz 15.6" Pink 5400520281708 Modsvarer: N/A
919 kr
Total: 919 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Samsonite COATIFY BIZ Backpack 15.6"
1.119 kr
+ fri fragt
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.0%

Specifikationer

Mærke: Samsonite
Kategori: Rygsække