Salus GVU 7-kreds Gulvvarmeshunt

Salus GVU 7-kreds gulvvarmeshunt er en komplet løsning til effektiv gulvvarmestyring. Udstyret med en Wilo pumpe og rustfri manifold, sikrer det optimal varmefordeling i hjemmet. Shunten er velegnet til systemer på op til 180 m².

Salus GVU 7-kreds Gulvvarmeshunt koster lige nu 4.199 kr. En stigning på 1,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.159 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.159 kr (30. maj 2026) og 4.499 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.199 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Salus Gulvvarmeshunt med 7 afgreninger
4.199 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.239 kr
På lager
Leveringstid: 7 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Salus Gulvvarmeshunt med 7 afgreninger
4.499 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.539 kr
På lager
Leveringstid: 7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Salus Gulvvarmeshunt med 7 afgreninger
4.799 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.839 kr
På lager
Leveringstid: 7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Salus Gulvvarme unit GVU 7-kreds
4.803 kr
+ fri fragt
Total: 4.803 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Salus GVU komplet shunt til gulvvarme, til 7 kredse kredse
4.966 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.005 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Salus
Kategori: Ventilation