Salus GVM-F gulvvarmefordeler

Salus GVM-F gulvvarmefordeler i rustfrit stål er ideel til effektiv opvarmning. Med 9 kredse og et indbygget flowmeter sikrer den præcis kontrol. Leveres færdigsamlet med vægbeslag, hvilket gør installationen nem og bekvem.

Salus GVM-F gulvvarmefordeler koster lige nu 2.399 kr. En stigning på 4,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.299 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.299 kr (12. maj 2026) og 2.439 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.399 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Salus 1" gulvvarme fordelerrør, 9 kredse, flowmåler
2.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.438 kr
På lager
Leveringstid: 7 dage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Salus GVM-F gulvvarme fordeler m. flowmeter, til 9 kredse kredse
2.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.438 kr
På lager
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Salus Gulvvarmemanifold 9-kreds med flowmeter
2.414 kr
+ fri fragt
Total: 2.414 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Salus 1" gulvvarme fordelerrør, 9 kredse, flowmåler
2.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.638 kr
På lager
Leveringstid: 7 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Salus 1" gulvvarme fordelerrør, 9 kredse, flowmåler
2.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.838 kr
På lager
Leveringstid: 7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Salus
Kategori: Gennemstrømningsmålere