Salus GVM-F Gulvvarmefordeler

Salus GVM-F gulvvarmefordeler er skabt i robust rustfrit stål og kommer med et praktisk flowmeter på fremløbet. Designet inkluderer to vægbeslag for nem montering og tilslutning med 1" gevind. Ideel til effektiv styring af dit gulvvarmesystem i hjemmet.

Salus GVM-F Gulvvarmefordeler koster lige nu 2.399 kr. En stigning på 13,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.120 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.120 kr (10. juli 2026) og 2.399 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.399 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Salus 1" gulvvarme fordelerrør, 8 kredse, flowmåler
2.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.438 kr
På lager
Leveringstid: 7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Salus Gulvvarmemanifold 8-kreds med flowmeter
2.433 kr
+ fri fragt
Total: 2.433 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Salus GVM-F gulvvarme fordeler m. flowmeter, til 8 kredse kredse
2.542 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.581 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Salus 1" gulvvarme fordelerrør, 8 kredse, flowmåler
2.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.638 kr
På lager
Leveringstid: 7 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Salus 1" gulvvarme fordelerrør, 8 kredse, flowmåler
2.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.638 kr
På lager
Leveringstid: 7 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 9.7%

Specifikationer

Mærke: Salus
Kategori: Rørventiler