Salus Gulvvarmeshunt GVU 9-kreds

Salus Gulvvarmeshunt GVU 9-kreds er en komplet løsning til gulvvarmeanlæg. Enheden har en Wilo pumpe med kapacitet op til 180 m², manifold i rustfrit stål og 20 mm fordelerkoblinger. Den leveres med to kraftige vægbeslag, udluftnings- og aftapningsventil på både retur og frem, samt tilslutning til termomotor M30x1,5 mm. Velegnet til styring af op til 9 kredse i gulvvarmesystemer.

Salus Gulvvarmeshunt GVU 9-kreds koster lige nu 4.599 kr. En stigning på 2,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.488 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.488 kr (30. maj 2026) og 5.099 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.599 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Salus Gulvvarmeshunt med 9 afgreninger
4.599 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.639 kr
På lager
Leveringstid: 7 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Salus Gulvvarmeshunt med 9 afgreninger
4.899 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.939 kr
På lager
Leveringstid: 7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Salus Gulvarme unit GVU 9-kreds
5.255 kr
+ fri fragt
Total: 5.255 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Salus GVU komplet shunt til gulvvarme, til 9 kredse kredse
5.446 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.485 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Salus Gulvvarmeshunt med 9 afgreninger
5.699 kr
+ 40 kr fragt
Total: 5.739 kr
På lager
Leveringstid: 7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Salus
Kategori: God Pris