S-Line Type 2 Ladekabel

S-Line Type 2 Ladekabel er designet til at levere en effektiv opladningsoplevelse for alle type 2 elbiler. Med en længde på 5 meter og en effekt på 11kW, sikrer det hurtigt og pålideligt energitilførsel. Fremstillet i slidstærkt TPU-materiale, der giver en robust og langvarig brug.

S-Line Type 2 Ladekabel koster lige nu 650 kr. En stigning på 1,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 639 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 639 kr (18. april 2026) og 879 kr (14. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 650 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
S-Line Type 2 Ladekabel til elbil 11kW 5m
650 kr
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
S-Line Ladekabel, Type 2, 16A, 11kW, 5 meter
688 kr
+ 39 kr fragt
Total: 727 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
S-Line ladekabel Type 2 16A 11 kW 5 m
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
S-Line Type 2 Ladekabel til elbil 11kW 5m
829 kr
+ fri fragt
Total: 829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
S-Line Laddkabel Typ2 16A 11kW 5M Ladekabel
1.499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: S-Line
Kategori: Opladere til bilbatterier