S-Line Type 2 Ladekabel 22kW 7m

Bedste pris
Stabil pris
1.137kr
2.099 krSPAR 46%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

S-Line Type 2 ladekabel er designet til at passe til alle type 2 elbiler. Med en længde på 7 meter og en effekt på op til 22kW ved 32A, sikrer dette kabel en effektiv opladning. Fremstillet af holdbart TPU-materiale, er det ideelt til både daglig brug og længere køreture.

S-Line Type 2 Ladekabel 22kW 7m koster lige nu 1.137 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.162 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.137 kr (08. maj 2026) og 1.162 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.137 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
S-Line Type 2 Ladekabel til elbil 22kW 7m
1.137 kr
Total: 1.137 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
S-Line ladekabel Type 2 32A 22 kW 7 m
1.299 kr
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
S-Line Type 2 Ladekabel til elbil 22kW 7m
1.369 kr
+ fri fragt
Total: 1.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
S-Line Ladekabel, Type 2, 32A, 22kW, 7 meter
1.403 kr
+ fri fragt
Total: 1.403 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
EASEE LADEKABEL Typ2 32A 7M 22KW
1.677 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.726 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
S-Line Laddkabel Typ2 32A 22kW 7M Ladekabel
2.099 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.148 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: S-Line
Kategori: Opladere til bilbatterier