S-Line Ladekabel Type 2

Bedste pris
Stabil pris
954kr
1.999 krSPAR 52%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

S-Line Type 2 ladekabel er designet til at lade din elbil effektivt og hurtigt. Med en effekt på op til 22kW og en længde på 5 meter, passer det til alle Type 2 elbiler. Kablet er fremstillet af slidstærkt TPU-materiale, hvilket sikrer langvarig holdbarhed og fleksibilitet.

S-Line Ladekabel Type 2 koster lige nu 954 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 954 kr (08. april 2026) og 954 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 954 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
S-Line Type 2 Ladekabel til elbil 22kW 5m
954 kr
Total: 954 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
S-Line ladekabel Type 2 32A 22 kW 5 m
1.149 kr
Total: 1.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
S-Line Ladekabel, Type 2, 32A, 22kW, 5 meter
1.188 kr
+ fri fragt
Total: 1.188 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
S-Line Type 2 Ladekabel til elbil 22kW 5m
1.319 kr
+ fri fragt
Total: 1.319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
S-Line Laddkabel Typ2 32A 22kW 5M Ladekabel
1.999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.048 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: S-Line
Kategori: Opladere til bilbatterier