Ryobi One+ R18PD3-0

4.7 (687 anmeldelser)

Ryobi One+ R18PD3-0 er en kraftfuld 18V bore-/skruemaskine med slagfunktion, ideel til både lette og tunge opgaver. Den har en 13 mm metalborepatron og to gear, der giver op til 1800 omdrejninger i minuttet. Med en momentindstilling på 50 N·m sikrer den præcis skruning, mens det intuitive design gør den nem at anvende, selv for længerevarende projekter.

Ryobi One+ R18PD3-0 koster lige nu 485 kr. En stigning på 8,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 446 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 446 kr (05. maj 2026) og 547 kr (17. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 485 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ryobi One+ R18PD3-0 Percussion Drill
485 kr
+ 39 kr fragt
Total: 524 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ryobi One+ R18PD3-0 Bore-/skruemaskine 18V Batteri og lader ikke inkluderet
547 kr
Total: 547 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ryobi One+ R18PD3-0 Hammerbor/skruemaskine Intet batteri 18V
574 kr
Total: 574 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ryobi One+ R18PD3-0 Slagboremaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet
639 kr
+ fri fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Ryobi Bore-/skruemaskine med slag 18V ONE+. R18PD3-0
799 kr
+ 49 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.8%

Specifikationer

Mærke: Ryobi
Kategori: Håndholdte elektriske boremaskiner
borepatronstørrelse: 13 mm
drivkraft: Ledningsfri
spænding: 18 V