Ryobi One+ R18CS

Ryobi One+ R18CS er en kraftfuld ledningfri rundsav ideel til præcise skæringer i træ og pladematerialer. Den 165 mm klinge med 24 karbidtænder sikrer en jævn skærekvalitet, mens 18V motoren leverer hastigheder op til 4700 omdr./min, hvilket gør den perfekt til både hobbyprojekter og professionelle opgaver uden behov for ledninger.

Ryobi One+ R18CS koster lige nu 786 kr. En stigning på 2,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 764 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 764 kr (08. april 2026) og 786 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 786 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ryobi R18CS-0 18V One+ Circular Saw
786 kr
+ 39 kr fragt
Total: 825 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ryobi One+ R18CS Rundsav 18V Batteri og lader ikke inkluderet
835 kr
Total: 835 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ryobi One+ R18CS Rundsav Intet batteri
853 kr
Total: 853 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ryobi One+ R18CS Rundsav 18V Batteri og lader ikke inkluderet
979 kr
+ fri fragt
Total: 979 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Ryobi Rundsav R18CS-0
1.189 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ryobi
Kategori: Håndholdte