Russell Hobbs Good To Go Multicooker 28270-56

4.6 (224 anmeldelser)

Russell Hobbs Good To Go Multicooker er den ultimative løsning til varieret madlavning. Med 8 tilberedningsfunktioner kan du nemt lave alt fra saftige stege til delikate Sous Vide-retter. Den aftagelige aluminiumsgryde på 6,5 liter og det varmebestandige glaslåg gør servering og rengøring til en leg. Ideel til den travle familie, der ønsker alsidighed og effektivitet i køkkenet.

Russell Hobbs Good To Go Multicooker 28270-56 koster lige nu 568 kr. En stigning på 7,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 531 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 531 kr (11. juli 2026) og 588 kr (01. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 568 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Russell Hobbs Good-to-go Multicooker 28270-56
568 kr
+ 39 kr fragt
Total: 607 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Russell Hobbs Good To Go Multi Cooker 28270
591 kr
Total: 591 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Good To Go Multikoger 28270-56/RH
809 kr
Total: 809 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Russell Hobbs Good To Go Multicooker 6,5 L
850 kr
+ 40 kr fragt
Total: 890 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.0%

Specifikationer

Mærke: Russell Hobbs
Kategori: Slow cookere