Russell Hobbs Desire Foodprocessor

4.1 (217 anmeldelser)

Russell Hobbs Desire Foodprocessor kombinerer stil og funktionalitet med sin kraftige 600W motor og matte charcoal finish. Udstyret med en 2,3L skål og 1,5L blender, gør det nemt at hakke, skære og blende. To hastighedsindstillinger samt en puls-funktion giver dig kontrol over resultatet.

Russell Hobbs Desire Foodprocessor koster lige nu 469 kr. En stigning på 4,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 450 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 450 kr (30. juni 2026) og 555 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 469 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Russell Hobbs Foodprocessor Matte Charcoal 27111-56
469 kr
+ 39 kr fragt
Total: 508 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Russell Hobbs Foodprocessor Matte Charcoal 2,3L skål, 1,5L kande Blender
798 kr
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Russell Hobbs Desire Matte Charchoal Food Processor
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Russell Hobbs Desire Foodprocessor Med Blender Matte Charcoal
800 kr
+ 40 kr fragt
Total: 840 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Russell Hobbs
Kategori: Køkkenmaskiner og blendere
foodprocessorens kapacitet: 6 cups
funktioner: Variabel hastighed
type: Foodprocessor