Russell Hobbs Chester 22000-56 Grind & Brew

Russell Hobbs Chester 22000-56 Grind & Brew kaffemaskine forvandler din morgenrutine med friskkværnet kaffe. Den indbyggede kværn og timer giver dig mulighed for at vælge kaffestyrken og antallet af kopper, så du kan nyde en perfekt brygget kaffe hver gang. Med en kapacitet på 1,5 liter er den ideel til både enkeltpersoner og små familier.

Russell Hobbs Chester 22000-56 Grind & Brew koster lige nu 693 kr. En stigning på 13,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 612 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 612 kr (17. april 2026) og 750 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 693 kr hos Teknikproffset DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Russell Hobbs Kaffebryggare Grind&Brew Chest
693 kr
Total: 693 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Russell Hobbs Kaffemaskine Grind & Brew
750 kr
+ 40 kr fragt
Total: 790 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Russell Hobbs Chester 22000-56 GRIND & BREW Kaffemaskine 1.5liter
789 kr
+ fri fragt
Total: 789 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Russell Hobbs 22000-56 Grind & Brew
789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Kaffemaskine Grind&Brew Chest
1.009 kr
Total: 1.009 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Russell Hobbs
Kategori: Kaffemaskiner