Rubens Barn Original Dukke Meiya

Rubens Barn Original Dukke Meiya er en charmerende 50 cm høj dukke med sunde runde kinder og mørkt hår. Dukken har aftageligt tøj og broderede øjne, hvilket opfordrer til kreativ leg og gør den til en favorit blandt børn fra 3 år.

Rubens Barn Original Dukke Meiya koster lige nu 487 kr. En stigning på 8,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 449 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 449 kr (01. marts 2026) og 487 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 487 kr hos Renleg.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Renleg.dk favicon
Renleg.dk
Rubens barn dukke Meiya stor
487 kr
+ 35 kr fragt
Total: 522 kr
På lager
Leveringstid: 3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Rubens Barn Baby Doll Meiya Original 50 cm
565 kr
+ 39 kr fragt
Total: 604 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Rubens Barn Original Doll Meiya
658 kr
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Rubens Barn Original Dukke Meiya
660 kr
+ 40 kr fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Rubens Barn Original Dukken Meiya
1.124 kr
+ fri fragt
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Rubens Barn
Kategori: Legetøj