Rothenberger stativ med støttearm til Rocut rørskærer

Bedste pris
Stabil pris
2.441kr
3.696 krSPAR 34%
hos Globaltools.dk
På lagerLaveste

Rothenberger stativ med støttearm er designet til Rocut 110 og 160 rørskærere. Stativet gør det lettere at skære rør, da Rocut monteres på stativet, og støttearmen kan foldes ud til 106 cm, hvilket giver stabilitet og præcis placering af røret. Stativet er sammenklappeligt og nemt at transportere, hvilket gør det ideelt til både værksted og byggeplads.

Rothenberger stativ med støttearm til Rocut rørskærer koster lige nu 2.441 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 59 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.441 kr (09. maj 2026) og 2.441 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.441 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Rothenberger stativ m/støttearm t/Rocut rørskærer
2.441 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.490 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Rocut 110/160 stativ til Rocut plastrrskrere Rothenberger
2.657 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.696 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Rocut 110/160 stativ til Rocut plastrørskærere
3.696 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.775 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Rothenberger