Rothenberger INOX TC 35

Rothenberger INOX TC 35 er en manuel rørskærer designet til præcis skæring af rustfri stålrør med diameter fra 6 til 35 mm. Den har hurtig indstilling til rørdiameter og er udstyret med en integreret indvendig afgrater, hvilket gør den velegnet til forberedelse af rørforbindelser. Rørskæreren skærer tæt, så materialespild undgås, og håndtaget kan nemt justeres for effektiv tilpasning til opgaven.

Rothenberger INOX TC 35 koster lige nu 529 kr. En stigning på 1,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 519 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 519 kr (04. juni 2026) og 593 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 529 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Rothenberger INOX TC 35 Rørskærer Rustfri Stål 6-35 mm
529 kr
+ 39 kr fragt
Total: 568 kr
På lager
Leveringstid: 10 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Rothenberger INOX TC 35 rørskærer til rustfrit stål 6-35 mm
529 kr
+ 39 kr fragt
Total: 568 kr
På lager
Leveringstid: 10 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Rothenberger INOX TC35 Pro rørskærer 6-35mm
612 kr
+ 49 kr fragt
Total: 661 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Rothenberger INOX TC 35 Rørskærer til rustfri stål Ø 6-35mm
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 10 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Rothenberger INOX TC 35 Rørskærer Rustfri Stål 6-35 mm
719 kr
+ 39 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Andersen & Nielsen Rothenberger rørskærer inox tc35 6-35mm
1.164 kr
+ fri fragt
Total: 1.164 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Rothenberger
Kategori: Rørskærere