Roth Touchline BL

Roth Touchline BL er en ledningsført kontrolenhed designet til præcis styring af gulvvarmeanlæg med op til 12 kredse. Dette 24 volt system er ideelt til det nordiske klima og passer til alle standard shunte, hvilket sikrer optimal varmefordeling i dit hjem.

Roth Touchline BL koster lige nu 1.258 kr. En stigning på 1,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.240 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.240 kr (05. april 2026) og 1.264 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.258 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Roth Touchline BL fortrådet kontrolenhed 12 kanaler
1.258 kr
+ fri fragt
Total: 1.258 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Roth ledningsført Touchline BL Kontrol Enhed 12 Kanal
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 7 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Roth Touchline BL ledningsført kontrolenhed, 12 kanaler
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Roth Touchline BL gulvvarme styring, ledningsført, 12 udgange
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Roth
Kategori: Ventilation