Roth ShuntUnit 1 kreds

Bedste pris
Stabil pris
3.589kr
4.099 krSPAR 12%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Roth ShuntUnit 1 kreds er en komplet gulvvarmeshunt med præmonterede fordelerrør og Ecodesign pumpe for minimalt elforbrug. Den er velegnet til mindre gulvvarmeanlæg, både i nybyggeri og ved renovering, og kan anvendes med alle typer varmekilder. Shunten har en kapacitet på op til 160 m², afhængig af det reelle varmetab, og leveres klar til installation.

Roth ShuntUnit 1 kreds koster lige nu 3.589 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 3.590 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.589 kr (09. maj 2026) og 3.590 kr (24. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.589 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Roth Shuntunit med 1 afgrening
3.589 kr
+ fri fragt
Total: 3.589 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Roth Shunt Med Wilo Yonos Para pumpe og fordelerrr, 1 kreds til 25 m
3.590 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Roth gulvvarmeshunt, 1 kreds
3.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Roth gulvvarmeshunt, 1 kreds
3.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Roth gulvvarmeshunt, 1 kreds
4.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Roth
Kategori: Hjem og have