Roth Gulvvarmefordeler 9 Kredse

Roth gulvvarmefordeler med 9 kredse tilbyder pålidelig distribution af varme i dit hjem. Denne enhed leveres med ophængsbeslag og er klar til installation. Mulighed for montering af termomotorer gør det nemt at regulere temperaturen i hvert rum.

Roth Gulvvarmefordeler 9 Kredse koster lige nu 2.838 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.783 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.783 kr (30. marts 2026) og 2.838 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.838 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Roth Gulvvarmefordeler 9 afgange uden omløber
2.838 kr
+ fri fragt
Total: 2.838 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Roth 1" gulvvarme fordelerrør, 9 kredse
2.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Roth 1" gulvvarme fordelerrør, 9 kredse
2.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Roth Gulvvarmefordeler 1" 9 Afgange
3.071 kr
+ 64 kr fragt
Total: 3.135 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Roth 1" gulvvarme fordelerrør, 9 kredse
3.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.4%

Specifikationer

Mærke: Roth
Kategori: Rørventiler