Roth Gulvvarmefordeler 10 kredse

Roth gulvvarmefordeler med 10 kredse er ideel til installation af effektive gulvvarmeanlæg. Enheden er klar til montering og kan udstyres med termomotorer for optimal rumregulering. Leveres med solide ophængsbeslag for nem vægmontering.

Roth Gulvvarmefordeler 10 kredse koster lige nu 3.119 kr. En stigning på 3,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.012 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.012 kr (30. marts 2026) og 3.121 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.119 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Roth Gulvvarmefordeler 10 afgange uden omløber
3.119 kr
+ fri fragt
Total: 3.119 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Roth Manifold 10 + 10 afgange, uden flowmeter p fremlb, til 20-18-16-15 mm pex-rr
3.204 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.243 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Roth 1" gulvvarme fordelerrør, 10 kredse
3.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Roth Gulvvarmefordeler 1" 10 Afg.
3.409 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.448 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Roth 1" gulvvarme fordelerrør, 10 kredse
3.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Roth 1" gulvvarme fordelerrør, 10 kredse
4.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Roth
Kategori: Rørventiler