Rosti Margrethe Røreskålsæt i Stål

Bedste pris
Stabil pris
623kr
889 krSPAR 30%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Dette elegante røreskålsæt fra Rosti indeholder tre skåle i forskellige størrelser (1,5, 2 og 3 liter). Fremstillet i holdbart 18/8 rustfrit stål med satin inderside og blank yderside, er skålene ideelle til både daglig brug og festlige lejligheder.

Rosti Margrethe Røreskålsæt i Stål koster lige nu 623 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 10,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 695 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 623 kr (16. april 2026) og 695 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 623 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Rosti Mepal Rosti Margrethe bowl Set of 3
623 kr
+ 39 kr fragt
Total: 662 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Rosti Margrethe skålesæt 1,5/2/3L stål 3stk
700 kr
+ 59 kr fragt
Total: 759 kr
På lager
Leveringstid: 2 - 4 dage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Rosti Margrethe Skålesæt 3 dele 1,5 + 2,0 + 3,0 Liter Stål
802 kr
+ fri fragt
Total: 802 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Rosti Margrethe Røreskålsæt I Stål 3 Stk
840 kr
+ 40 kr fragt
Total: 880 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Rosti Margrethe-skål Sæt med 3 Stål
889 kr
Total: 889 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: rosti
Kategori: Røreskåle