Rose Taburet

Bedste pris
Stabil pris
549kr
749 krSPAR 27%
hos Bolig & Haven
På lagerLaveste

Rose Taburet er fremstillet af massivt teaktræ og udstråler naturlig skønhed med sine tre ben og kompakte mål på Ø26x40 cm. Denne elegante taburet tilføjer både funktionalitet og æstetisk varme til ethvert rum. Brug den som en stilfuld siddeplads eller som et unikt designelement i din indretning.

Rose Taburet koster lige nu 549 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 549 kr (01. marts 2026) og 549 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 549 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Rose Taburet teaktræ med 3 ben
549 kr
+ 49 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Rose Teak taburet teaktræ, m. 3 ben
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Rose Taburet Taburet, Teak, Natur, 3 Ben Ø26X40 Cm
624 kr
+ 49 kr fragt
Total: 673 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Taburet i teaktræ med 3 ben 1501020
749 kr
+ 49 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Ottomaner