RØDE Wireless Micro USB-C

4.8 (210 anmeldelser)

Oplev krystalklar lydoptagelse med RØDE Wireless Micro USB-C. Dette trådløse mikrofonsystem tilsluttes direkte til din smartphone og leverer en problemfri optagelsesoplevelse uden kabler. Med to clip-on sendeenheder med indbyggede mikrofoner er det perfekt til vloggere og content creators, der ønsker en kompakt og brugervenlig løsning.

RØDE Wireless Micro USB-C koster lige nu 649 kr. En stigning på 0,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 643 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 643 kr (11. juni 2026) og 739 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 649 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Røde Wireless Micro USB-C Sort
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
RØDE Micro Trådløst mikrofonsystem Trådløs Sort
764 kr
Total: 764 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
RØDE Wireless Micro (svart)
770 kr
Total: 770 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Music2you favicon
Music2you
RØDE Wireless Micro USB-C Sort
799 kr
+ 49 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
RØDE Micro Trådløst mikrofonsystem Trådløs Sort
979 kr
+ fri fragt
Total: 979 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Rode Trådløs Micro USB-C
1.139 kr
Total: 1.139 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Røde Wireless Micro Usb-c
1.199 kr
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Røde Wireless Micro Usb-c
1.199 kr
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: RØDE Microphones
Kategori: Mikrofoner