Roborock S8 MaxV Ultra

4.5 (1 anmeldelse)

Roborock S8 MaxV Ultra er en avanceret robotstøvsuger, der sikrer effektiv rengøring med sin kraftige sugeevne på 10.000Pa og innovative VibraRise Sonice moppsystem. Den automatiske tømmestation og fleksible sidebørster gør den ideel til hjem med komplekse rengøringsbehov. Kan styres både via app og stemme.

Roborock S8 MaxV Ultra koster lige nu 6.279 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 6.278 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.278 kr (16. april 2026) og 6.279 kr (04. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.279 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Roborock Robotstøvsuger S8 MaxV Ultra White
6.279 kr
+ fri fragt
Total: 6.279 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Roborock S8 MaxV Ultra Fuldauto Robotstøvsuger Hvid
6.999 kr
Total: 6.999 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Roborock S8 MaxV Ultra Støvsuger Robotstyret 0.35 L Hvid
7.267 kr
Total: 7.267 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Roborock S8 MaxV Ultra robotstøvsuger og mopperenser med selvrensende station hvid
8.067 kr
Total: 8.067 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Roborock Roborock S8 MaxV Ultra Rbotstøvsuger hvid 6970995788440 Modsvarer: N/A
8.199 kr
Total: 8.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Roborock S8 MaxV Ultra, Robot Vacuum, Wh
8.559 kr
+ fri fragt
Total: 8.559 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Roborock S8 MaxV Ultra robotstøvsuger
9.599 kr
Total: 9.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Roborock S8 MaxV Ultra White
17.048 kr
+ fri fragt
Total: 17.048 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Roborock
Kategori: Vand- og støvsugere
dybde: 55,8 cm
farve: Black, White
funktioner: Ledningsfri
kapacitet: 0,2 l, 0,27 l, 0,35 l, 0,58 l, 1 l, 1,8 l, 2,77 l