Roborock Q8 Max

Roborock Q8 Max er en avanceret robotstøvsuger, der leverer effektiv rengøring med DuoRoller-børster og 5500 Pa sugekraft. Den har en kombineret vand- og støvbeholder, hvilket gør rengøringen nemmere. Med PreciSense LiDAR navigation og brugervenlig app får du fuld kontrol over rengøringsprocessen.

Roborock Q8 Max koster lige nu 2.054 kr. En stigning på 0,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.042 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.042 kr (07. maj 2026) og 2.054 kr (02. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.054 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Roborock Q8 Max Støvsuger 0.47liter
2.054 kr
Total: 2.054 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Roborock Robotstøvsuger Q8 Max Black
2.088 kr
+ fri fragt
Total: 2.088 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Roborock Q8 Max Støvsuger Robotstyret 0.47liter
2.128 kr
Total: 2.128 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Roborock Q8 Max Sort Edition
2.210 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.250 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Roborock Q8 Max Robotstøvsuger Sort
2.399 kr
Total: 2.399 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Roborock Q8 Max Black
6.224 kr
+ fri fragt
Total: 6.224 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Roborock Q8 Max Støvsuger 0.47liter
8.189 kr
+ fri fragt
Total: 8.189 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Roborock
Kategori: Vand- og støvsugere