Roborock Q Revo

Laveste pris nogensinde
Roborock Q Revo
2.699 kr
+ 139 kr fragt
På lager
Stabil pris

Roborock Q Revo er en avanceret robotstøvsuger, der gør rengøringen enkel og effektiv. Med Wi-Fi-forbindelse og en støvbeholder på 0.35 liter klarer den let både støvsugning og moppning. Den multifunktionelle dock reducerer vedligeholdelsen til et minimum, så du kan nyde et rent hjem uden besvær.

Prisudviklingen for Roborock Q Revo bygger på 101 prisobservationer. Den laveste registrerede pris var 2.699 kr (03. februar 2026), mens den højeste pris nåede 2.699 kr (03. februar 2026). Den seneste prisregistrering i dag er 2.699 kr, hvilket er den laveste pris, der nogensinde er registreret.

Den billigste pris lige nu er 2.699 kr hos Boligcenter.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Roborock Q Revo robotstøvsuger med moppe, hvid
2.699 kr
+ 139 kr fragt
Total: 2.838 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 Hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Roborock Q Revo Støvsuger 0.35liter
3.998 kr
Total: 3.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Roborock Q Revo Støvsuger 0.35liter
4.819 kr
+ fri fragt
Total: 4.819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Roborock Q Revo Støvsuger Robotstyret 0.35liter
5.332 kr
Total: 5.332 kr

Specifikationer

Mærke: Roborock
Kategori: Vand- og støvsugere