Robens Spire I

3.8 (4 anmeldelser)
Robens Spire I
Bedste pris
Stabil pris
450kr
600 krSPAR 25%
hos Outdoornu.dk
På lagerLaveste

Robens Spire I er en mummy-sovepose med fiberfyld, designet til komfortable nætter udendørs fra forår til efterår. Soveposen har indvendig krave og 2-vejs lynlås i siden, hvilket giver ekstra komfort og fleksibilitet. Den er velegnet til kolde ture og krævende udendørsforhold, og kan klare nattetemperaturer ned til omkring frysepunktet.

Robens Spire I koster lige nu 450 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 24,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 599 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 450 kr (30. maj 2026) og 599 kr (22. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 450 kr hos Outdoornu.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Robens Spire I -1°C long fibersovepose Soveposer og tilbehør
450 kr
+ 39 kr fragt
Total: 489 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Robens Sovepose Spire I L -1°C
499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 538 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Soveposesalg.dk favicon
Soveposesalg.dk
Robens Spire I -1°c Left Side Zipper Sovepose
546 kr
+ 39 kr fragt
Total: 585 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Robens Spire I, Ocean Blue
600 kr
+ fri fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Robens Spire I -1°c Left Side Zipper Sovepose
600 kr
+ 39 kr fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
Robens Spire I -1°c Left Side Zipper Sovepose
600 kr
+ 39 kr fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Robens